Kontaktujte nás na info@akodoma.eu alebo na +421 904 20 94 57

Nájdete nás na :
Rezervácia

O nás

Všetko, čo o nás potrebujete vedieť

Vitajte v Ako Doma

Objavte náš príbeh

Myšlienku otvoriť reštauráciu som nosil v sebe už veľmi dlho. Mám dobré jedlo rád a koniec koncov je to na mne aj vidieť. Myšlienka je síce polovica úspechu, ale čas na jej realizáciu musel dozrieť. Rôzni ľudia majú rôzne obľúbené jedlá. Niekto zbožňuje vrchovatý tanier cestovín so syrom, iný nedeľnú polievku starej mamy s knedličkami. Ťažko sa priznáva, že jedno jedlo oblaží našu dušu viac ako akékoľvek iné.

Rád navštevujem nové reštaurácie. Mám rád novú kuchyňu, nové jedlá, nové tváre. Ja osobne očakávam od návštevy reštaurácie nielen gurmánsky zážitok ale čosi, čo sa približuje k umeniu. V každom meste je plno zariadení, ktoré nám môžu toto ponúknuť, no len máloktoré v nás prebudia harmóniu, pocit bezpečia a pohodlie.

Moji gurmánsky priatelia, snažil som sa vytvoriť reštauráciu pre vás a zároveň zrealizovať svoj sen – spájať ľudí dobrým jedlom. Pracoval som dlho na tom, aby som vytvoril miesto, ktoré vás osloví pocitom istoty, miesto, kde z vás opadne napätie a podľahnete jedlu, ktoré z vás odbúra zvyšky stresu.
Či sa nám to darí nechávam posúdiť na vás…

Petr Danailov
zakladateľ reštaurácie

Moderná kuchyna

Množstvo skúseností

Ľudia, jedlo a vynikajúce miesta robia z reštaurácie Ako Doma perfektné miesto, kde sa môžu dobrí priatelia a rodina stretnúť a mať skvelý čas. Vždy, keď s nami dokonale obedujete, malo by byť potešením pre skvelé inšpirované jedlo v prostredí navrhnutom s individuálnymi dotykmi jedinečnými pre danú oblasť.

Pre viac ako 50 ludí